Přejít na Mateřská škola Švédská

O naší školce

(11. 01. 2011)

Mateřská škola NA KOPEČKU se nachází v klidné čtvrti Jablonecké Paseky na okraji města Jablonec nad Nisou.

Od 1.1.2012 vzniká Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Švédská 14, příspěvková organizace, odloučené pracoviště V. Nezvala 12, Jablonec nad Nisou.Školní budova je vilového typu. Ve školním roce 2016/2017 se v mateřské škole vzdělává 68 dětí ve třech třídách. Každá třída je umístěna v jednom patře budovy a využívá dvě prostorné a prosvětlené místnosti,tělocvičnu v suterénu určené pro hry a vzdělávací činnosti děti.

Mateřskou školu obklopuje rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy, ve které jsou umístěny dětské herní prvky a pískoviště. Členitý terén zahrady umožňuje dětem rozmanité pohybové aktivity po celý rok. Vycházky směřujeme do lesa v blízkosti školy, kde se děti učí pozorovat a poznávat přírodu.

Jak se k nám dostanete?

• autobusem městské hromadné dopravy - linkou 19 a 9 (zastávka je přímo před školkou)
  • vlakem na trase Liberec - Tanvald - vlaková zastávka Jablonecké Paseky (vzdálenost od školky je 50 m)

herna   herna   lehárna   děti